دسته‌ها
نرم افزار

اپلیکیشن فیس اپ Face App

اپلیکیشن فیس اپ Face App این روزها در میان کاربران اینستاگرام محبوبیت بسیاری زیادی کسب کرده است. به طوری که کاربران متعددی چهره خود را توسط این برنامه ویرایش کرده و در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته‌اند. اپلیکیشن FaceApp با کمک هوش مصنوعی این امکان را فراهم آورده تا کاربران بتوانند چهره خود را جوان‌تر و پیرتر کرده و یا به چهره خود لبخند بیفزایند.

از دیگر قابلیت‌های پرطرفدار این اپلیکیشن می‌توان به امکان تغییر چهره مردانه به چهره زنانه و برعکس اشاره کرد.

کار با این نرم افزار بسیار ساده است. کافی است ابتدا دسترسی به عکس هایتان را به آن بدهید. و بعد یکی از عکس هایتان را داخل آن باز نمایید. در نرم افزار face app تعدادی ایموجی وجود دارند که نشان دهنده حالات مختلفی هستند. که این نرم افزار می تواند عکس مورد نظر را به آن حالت ها در بیاورد.

کار با اپلیکیشن فیس اپ Face App

اپلیکیشن فیس اپ Face App | لمس کن

حال به منظور اعمال فیلتر یکی از گزینه‌های موجود را انتخاب کنید. به عنوان مثال با انتخاب گزینه Smile لبخند به چهره شما افزوده خواهد شد. از سوی دیگر با اعمال فیلترهای Old و Young می‌توانید چهره خود را پیرتر و جوان‌تر کنید.

از قابلیت‌های جالب و پرطرفدار برنامه فیس اپ (FaceApp) می‌توان به تغییر چهره مردانه به چهره زنانه و یا برعکس اشاره کرد. بدین منظور نیاز است تا افکت‌های Male و یا Female را انتخاب نمایید.

اپلیکیشن فیس اپ (FaceApp) این امکان را فراهم آورده تا کاربران بتوانند 4 عکس خود را با افکت‌های مختلف در کنار یکدیگر قرار دهند. بدین منظور نیاز است تا گزینه Collage را لمس نمایید. پس از لمس این گزینه تصویر اصلی شما در گوشه بالا و سمت چپ صفحه نمایان می‌شود. در نهایت به منظور اضافه کردن تصاویر با افکت‌های مختلف آیکون به شکل به علاوه را لمس کرده سپس فیلتر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

پس از اعمال فیلترهای مورد نظر به چهره، می‌توانید تصویر خود را از طریق آیکون‌های موجود در قسمت انتهایی صفحه در شبکه‌های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارید. در نهایت به منظور ذخیره تصویر، آیکون به شکل فلش در گوشه پایین و سمت راست صفحه را لمس نمایید. بدین ترتیب تصویر مورد نظر در پوشه‌ای با عنوان FaceApp در گالری گوشی ذخیره خواهد شد.

در حال حاضر از نرم افزار face app به عنوان شوخی با شخصیت ها در فضاهای اجتماعی استفاده می شود. اما این نرم افزار به نوعی یک نرم افزار قوی محسوب می شود. که می توان به واسطه آن به راحتی عکس ها را روتوش کرد. و چهره های غمناک را به چهره هایی شاد و جوان تر تبدیل کرد.

امنیت کاربران

FaceApp در کمتر از دو سال از زمان انتشار برای سیستم عامل اندروید، اکنون با بیش از 100 میلیون دانلود توانسته عنوان دومین اپلیکیشن محبوب گوگل پلی را دریافت کند. همین استقبال بالا از این برنامه نگرانی پیرامون به خطر افتادن اطلاعات منتشر شده توسط فیس اپ را افزایش می‌دهد.

همان‌طور که گفته شد، تمام تغییراتی اعمالی بر روی عکس در سرورهای فیس اپ انجام می‌شود. از این رو به طور پیش‌فرض از هر عکسی که با این برنامه ویرایش می‌شود. یک نسخه بر روی سرور ارائه دهنده سرویس ذخیره خواهد شد.

یکی از مسائل مهمی که در رابطه با این اپلیکیشن روسی مطرح شده، این است که هیچ مسیر امنیتی برای بارگذاری عکس‌ها قرار نگرفته است. و به راحتی می‌توان به عکس‌های آپلود شده در FaceApp دسترسی پیدا کرد.

دانلود برای اندروید

دانلود برای آیفون

FaceApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *